BEZPIECZNE APARTAMENTY i DOMKI - Covid-19

KRUPÓWKI

Apartamenty: 6 Max osób: 22
KRUPÓWKI
KOMPLEKS APARTAMENTY KRUPÓWKI położony jest w samym centrum miasta, przy legendarnym deptaku. Budynek usytuowany jest w środkowej części ulicy. Z okien apartamentów roztacza się piękny widok na Krupówki i rozległą panoramę Tatr z królującym pośrodku Giewontem.
 
Apartamenty Krupówki Zakopane to oferta dla miłośników stolicy Podhala pragnących w pełni korzystać z uroków Zakopanego zarówno zimą, jak i latem oraz chcących znaleźć się w samym sercu miasta. Blisko wszystkich atrakcji. Naszych gości dzieli tylko kilka kroków od najbardziej popularnych restauracji, barów, pubów, sklepów, wypożyczalni nart a także turystycznych możliwości spędzania czasu. Z okien apartamentów można obserwować różne oblicza zakopiańskiego deptaka: sezonowe, wypełnione gwarem i ekscytującą atmosferą oraz to, poza sezonem: kameralne, ciche i spokojne. APARTAMENTY Krupówki to komfortowo wyposażone dwa studia mieszczące do 3 osób i cztery apartamenty mieszczące do 6 osób. Łącznie mogą spędzić tu czas 23 osoby.
 
Apartamenty znajdują są na trzecim piętrze kamienicy, co daje możliwość odizolowania się i szybkiego przeniesienia się wprost z centrum miasta w atmosferę spokoju i ciszy w otoczeniu Tatr. Dla zmotoryzowanych turystów w najbliższej okolicy znajduje się kilka parkingów strzeżonych lub dozorowanych /cena ok 15 - 20 zł za dobę/ w odległości 80 m. Dojazd do apartamentów prowadzi od strony ul. Weteranów Wojny, ponieważ ul. Krupówki wyłączona jest z ruchu samochodowego.

Położenie:
1000 m - skocznia narciarska Wielka Krokiew
1500 m - Dworzec PKP, bus i autobusowy
1000 m - Aquapark
300 m - przystanek Bus we wszystkich kierunkach
10 m - ul. Krupówki
 
APARTAMENTY: 6
ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH :22
 
Zbiorczą informację o Apartamentach Krupówki można również odszukać na stronie firmy Meteor.Turystyka.pl.
Lokalizacja: Zakopane, ul. Krupówki 43, 3 piętro (Parking przy Alei 3 Maja)