APARTAMENTY GREY HOUSE

Apartamenty: 2 Max osób: 10
APARTAMENTY GREY HOUSE
Kompleks GREY HOUSE to 2 apartamenty  znajdujące się w stylowym, wolnostojącym budynku zlokalizowanym w fantastycznym miejscu. 
Goście mają tuż obok Centrum Narciarskie Nosal, skocznię narciarską Wielką Krokiew i Kuźnice, skąd odchodzą szlaki turystyczne w każdym kierunku Tatr. 
 
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kompleks wyciągów narciarskich pod Nosalem z profesjonalną szkółką narciarską dla najmłodszych i wieloma wypożyczalniami sprzętu sportowego. W okolicy jest również szereg restauracji: 
Burniawa, Karczma regionalna Nosalowy dwór ,Karczma przy Młynie, gospoda Kolibecka, Bar pod Smrekami
 
Jest to wyjątkowe miejsce dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta w pięknych nowoczesnych wnętrzach z elementami drewna.
Budynek jest otoczony starannie przygotowanym ogrodem, w którym latem można się zrelaksować po pieszych wędrówkach, których z pewnością nie zabraknie w związku z licznymi szlakami turystycznymi oraz miejscami rekreacji.
 
Niewątpliwym atutem obiektu jest możliwość wynajęcia jednocześnie dwóch apartamentów, co stwarza możliwość pobytu na wyłączność w całym budynku GREY HOUSE.
 
GREY HOUSE 02 - parter, TARAS -6os.
 
GREY HOUSE 01- pietro, BALKONY, WIDOK na GÓRY - 4os.
 
Ilość Miejsc noclegowych : 10 osób
 
20m: Lodowisko Pingwinek
20m: Sklep spożywczy
15m: Karczma Burniawa
10m: przystanek bus do Centrum Zakopanego (10min busem)
300m: Centrum Narciarski Nosal
1,2km: Skocznia Wielka Krokiew
1,8km: Aquapark
2,2km: deptak Krupówki
2,2km: Kuźnice /dolna stacja kolejki na Kasprowy Wierch/
 
Lokalizacja: Zakopane ul. Balzera 3c