Noclegi w Zakopanem

× Hide description

Drodzy Nasi Goście,

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju, chcemy Was poinformować, że cały nasz zespół pozostaje w tym czasie do Waszej dyspozycji.
Jesteśmy dostępni mailowo: zakopaneapartamenty@gmail.com i telefonicznie: +48 660 999 111, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin, lokalnych społeczności, w których działamy, a także Was - naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu biura stacjonarnego, a nasi pracownicy pracują zdalnie, pozostając z Wami wszystkimi w kontakcie i odpowiadając na wszelkie zapytania.

Mając nadzieję na stosunkowo szybkie unormowanie sytuacji, przygotowujemy plany na najbliższe miesiące i cały czas oczekujemy na Wasze przyjazdy do Zakopanego i naszych apartamentów.

Zachęcamy do zmiany terminów przyjazdów, na te najbardziej dogodne dla Was (wakacje, piękne babie lato w górach) - na pewno uda się wspólnie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.
 
Życząc zdrowia i spokoju - pozostajemy cały czas w kontakcie.
Jesteśmy i pamiętamy o Was!

Zespół ZAKO APARTAMENTY

Noclegi w Zakopanem

Piękne widoki, wielogodzinne spacery na świeżym powietrzu, tradycyjne góralskie jadło oraz liczne zabawy do późnych godzin nocnych - to tylko nieliczne powody, dla których Polacy kochają polskie góry. Nic nie umili wypoczynku bardziej niż komfortowy odpoczynek w przytulnym miejscu. Tylko u nas znajdziesz najlepsze noclegi w Zakopanem w przystępnych cenach.

Oferujemy szeroki wybór domków i apartamentów umiejscowionych w sercu stolicy polskich gór, które wyróżniają się znakomitą lokalizacją, estetycznym, miłym dla oka wykończeniem w stylu góralskim oraz kompleksowym wyposażeniem pokoi. Nasze noclegi w górach to pewność, iż klient otrzymuje najwyższej jakości ofertę w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego portalu w celu śledzenia aktualnych promocji i ofert last minute.